Tuesday, 21 February 2017

   21:00  ATP Challenger Bergamo : Vanni vs Langer

   22:00   ATP Challenger Morelos : Chaplin / Thompson vs Verdugo / Ramirez

   22:00   ATP Rio De Janeiro Center Court : Nishikori vs Bellucci

   22:15   Londrina vs Parana

   22:30   USA U20 vs Haiti U20

   22:45   ATP Challenger Morelos : Krajicek / Withrow vs Jarry / Podlipnik-Castillo

   23:00   ATP Delray Beach Court 1 : Erlich / Lipsky vs Marach / Martin

   23:00   ATP Delray Beach Stadium : Basilashvili vs Haas

   23:00   Dep. Pasto vs Patriotas

   23:30   ATP Rio De Janeiro Center Court : Tipsarevic vs Thiem

   23:45   ATP Challenger Morelos : Sanchez vs Gomez

Wednesday, 22 February 2017

   00:01  Carolina Hurricanes vs Pittsburgh Penguins

   00:01   New Jersey Devils vs Ottawa Senators

   00:01   New York Rangers vs Montreal Canadiens

   00:30   Detroit Red Wings vs New York Islanders

   00:30   Tampa Bay Lightning vs Edmonton Oilers

   00:30   Toronto Maple Leafs vs Winnipeg Jets

   01:00   ATP Delray Beach Stadium : Anderson vs Del Potro

   01:00   Minnesota Wild vs Chicago Blackhawks

   01:00   Nashville Predators vs Calgary Flames

   02:00   Colorado Avalanche vs Los Angeles Kings

   02:00   WWE Total Divas

   08:30   Adelaide United (Aus) vs G-Osaka (Jpn)

   08:30   Adelaide United vs G-Osaka

   09:30   Diamond Dolphins vs Okinawa

   09:30   Osaka vs Shiga

   10:00   Chiba vs Akita

   10:00   Dongbu Promy vs Mobis Phoebus

   10:00   Hokkaido vs Sendai

   10:00   Incheon vs LG Sakers

   10:00   Irbis vs Reaktor

   10:00   Kawasaki Frontale (Jpn) vs Suwon Bluewings (Kor)

   10:00   Kawasaki Frontale vs Suwon Bluewings

   10:00   Kyoto vs SeaHorses Mikawa

   10:00   Samsung Blue Minx W vs KB Stars W

   10:00   Sun Rockers vs Niigata

   10:00   Toyama vs Brave Thunders

   10:00   Yokohama vs NeoPhoenix

   10:15   Alvark vs Tochigi Brex

   10:30   Yadanarbon (Bur) vs Home Utd (Sin)

   11:00   Jeju Utd (Kor) vs Jiangsu Suning (Chn)

   11:00   Jeju Utd vs Jiangsu Suning

   11:45   FCI Tallinn vs Metta/LU

   12:00   BFC Daugavpils vs Babite

   12:00   Eastern Long Lions vs Kaohsiung Truth

   12:00   Guangzhou Evergrande (Chn) vs Eastern AA (Hkg)

   12:00   Guangzhou Evergrande vs Eastern AA

   12:30   Altay vs Sarmaty

   13:00   Avangard Omsk vs Vladivostok

   13:00   Khimki-Podmoskovie vs Yekaterinburg

   13:00   Snezhnye Barsy vs Stalnye Lisy

   13:30   Teramo vs Pordenone

   14:00   Dynamo Moscow W vs Novosibirsk W

   14:00   Ekaterinburg W vs Polkowice W

   14:00   Krasnaya Armiya vs MHC Spartak

   14:00   Mamonty Yugry vs Kuznetskie Medvedi

   14:00   Metallurg Magnitogorsk vs Kunlun

   14:00   Nadezhda W vs Perfumerias Avenida W

   14:00   Tractor Chelyabinsk vs Barys Astana

   14:30   Fenerbahce W vs Mersin BB W

   15:00   Covilha vs Portimonense

   15:00   Hatay W vs Bourges W

   15:30   Almaz vs Atlanty

   16:00   Bars Kazan vs Salavat Ufa

   16:00   Buyukcekmece vs Enisey

   16:00   Gaziantep vs Ironi Nahariya

   16:00   Mornar Bar vs Mega Leks

   16:00   Nevezis vs Jekabpils

   16:00   Pieno Zvaigzdes vs BK Ogre/Kumho Sonora

   16:00   Union Comercio vs AD Cantolao

   16:30   Kataja vs Bonn

   17:00   Bytom vs Opole

   17:00   Fenerbahce vs Krasnodar

   17:00   FUS Rabat vs Hoceima

   17:00   MMKS Podhale vs Jastrzebie

   17:00   Schalke vs PAOK

   17:00   St Etienne vs Manchester United

   17:00   Tychy vs GKS Katowice

   17:00   UNI Gyor W vs Dynamo Kursk W

   17:00   Zrinjski Mostar vs Spars Sarajevo

   17:30   Barons Kvartals vs Jurmala

   17:30   Cibona vs Zielona Gora

   17:30   Partizan vs PAOK

   17:30   Usak Sportif vs CSM Oradea

   17:45   Valencia vs Real Madrid

   18:00   Almtuna vs Sodertalje

   18:00   BIK Karlskoga vs HC Vita Hasten

   18:00   HV 71 vs Frolunda

   18:00   Karpos vs Tivat

   18:00   Kumanovo vs Peja

   18:00   Leksands vs Skelleftea

   18:00   Pantern vs Oskarshamn

   18:00   Timra vs IF Bjorkloven

   18:00   Union Olimpija vs Buducnost

   18:00   Vasterviks IK vs Modo

   18:00   Wisla Can-Pack W vs Lattes Montpellier W

   18:15   Sporting Cristal vs Ayacucho

   18:30   Adler Mannheim vs Schwenninger

   18:30   BC Kalev/Cramo vs TTU KK

   18:30   Munchen vs Augsburger Panther

   19:00   Chalon/Saone vs Kormend

   19:00   ESB Lille W vs Euroleasing Sopron W

   19:00   IR Tanger vs KAC Kenitra

   19:00   Ludwigsburg vs Maccabi Rishon

   19:00   Pau-Orthez vs Oostende

   19:15   Krakow vs Unia Oswiecim

   19:30   Nanterre vs Spirou Charleroi

   19:30   Schio W vs USK Prague W

   19:30   Strasbourg vs Aris

   19:30   Venezia vs Ventspils

   19:45   FC Porto vs Juventus

   19:45   Hibernian vs Hearts

   19:45   Manchester City vs Huddersfield

   19:45   Sevilla vs Leicester

   20:00   Bristol City vs Fulham

   20:30   Cajamarca vs Dep. Municipal

   20:30   Comerciantes Unidos vs Alianza Lima

   22:30   Ceara vs Flamengo RJ

   22:30   Gremio vs America MG

   22:30   Joinville vs Cruzeiro

   22:45   U. San Martin vs Sport Rosario

   23:15   San Jose vs Real Potosi

   23:15   San Jose vs Real Potosi

Thursday, 23 February 2017

   00:30  Blooming vs Nacional Potosi

   00:30   Florida Panthers vs Edmonton Oilers

   00:45   Dep. Capiata vs Atletico-PR

   00:45   Olimpia Asuncion vs Botafogo RJ

   01:00   Philadelphia Flyers vs Washington Capitals

   01:00   U. de Deportes vs Garcilaso

   03:30   Anaheim Ducks vs Boston Bruins

   08:45   Rebels vs Blues

   10:00   Goyang vs Seoul Knights

   10:00   Irbis vs Reaktor

   10:00   KCC Egis vs Anyang

   10:00   KEB Hanabank W vs Winnus W

   10:00   Krylya Sovetov vs Russkie Vityazi

   12:00   Mamonty Yugry vs Kuznetskie Medvedi

   13:00   Al Sailiya vs Lekhwiya SC

   13:00   Samara SGEU vs University-Ugra

   14:00   CSKA Moscow vs Jokerit

   14:00   Dyn. Moscow vs Nizhny Novgorod

   14:00   Lokomotiv Yaroslavl vs Din. Minsk

   14:00   SKA St. Petersburg vs Podolsk

   14:00   Spartak Primorie vs Rodniki Izhevsk

   16:00   Osmanlispor vs Olympiakos Piraeus

   16:00   Partizan vs Zadar

   16:00   Umm-Salal vs Al Muaidar

   16:30   Assat vs Jukurit

   16:30   Beroe vs Feni Industries

   16:30   IFK Helsinki vs SaiPa

   16:30   KalPa vs Lukko

   16:30   Tappara vs Jyvaskyla

   16:30   TPS Turku vs Pelicans

   17:00   CSKA Moscow vs Maccabi Tel Aviv

   17:30   VEF Riga vs Nizhny Novgorod

   17:45   Fenerbahce vs Olympiakos

   18:00   AIK vs Vasteras

   18:00   Ajax vs Legia

   18:00   APOEL vs Ath Bilbao

   18:00   AS Roma vs Villarreal

   18:00   Besiktas vs H. Beer Sheva

   18:00   Brynas vs Rogle

   18:00   Crvena zvezda mts vs Galatasaray

   18:00   Farjestad BK vs Karlskrona

   18:00   Linkopings vs Orebro

   18:00   Lulea vs Djurgardens

   18:00   Malmo vs Vaxjo

   18:00   Zenit Petersburg vs Anderlecht

   18:15   Sport Huancayo vs Juan Aurich

   19:00   Sport Boys vs Bolivar

   19:45   Olimpia Milano vs Barcelona

   20:05   FC Copenhagen vs Ludogorets

   20:05   Fiorentina vs B. Monchengladbach

   20:05   Genk vs Astra

   20:05   Lyon vs AZ Alkmaar

   20:05   Shakhtar Donetsk vs Celta Vigo

   20:05   Sparta Prague vs FK Rostov

   20:05   Tottenham vs Gent

   20:30   Alianza Atl. vs FBC Melgar

   22:15   Atl. Tucuman vs Junior

   23:15   Criciuma vs Internacional

Friday, 24 February 2017

   00:01  Orlando Magic vs Portland Trail Blazers

   00:01   The Strongest vs U. Espanola

   00:30   Detroit Pistons vs Charlotte Hornets

   00:30   Montreal Canadiens vs New York Islanders

   00:30   Tampa Bay Lightning vs Calgary Flames

   00:30   Toronto Maple Leafs vs New York Rangers

   01:00   Cleveland Cavaliers vs New York Knicks

   01:00   Nashville Predators vs Colorado Avalanche

   01:00   New Orleans Pelicans vs Houston Rockets

   01:30   Chicago Blackhawks vs Arizona Coyotes

   03:30   Golden State Warriors vs Los Angeles Clippers

   03:30   Los Angeles Kings vs Boston Bruins

   03:30   Sacramento Kings vs Denver Nuggets

   06:35   Highlanders vs Chiefs

   08:50   Melbourne City vs Sydney FC

   09:00   Reds vs Sharks

   16:00   Caykur Rizespor vs Kayserispor

   17:00   Arka Gdynia vs Korona Kielce

   17:00   HNK Hajduk Split vs NK Istra 1961

   17:00   Kasimpasa SK vs Bursaspor

   17:00   Lyngby BK vs Esbjerg FB

   17:30   2. Bundesliga - Simulcast / Konferenz

   17:30   Blau-Weiss Linz vs FC Magna Wiener Neustadt

   17:30   FAC Team Wien vs SC Austria Lusten

   17:30   FC Wacker Innsbruck vs Wattens

   17:30   Liefering vs LASK Linz

   17:30   Sandhausen vs Eintracht Braunschweig

   17:30   SV Horn vs KSV 1919

   17:30   Union Berlin vs 1860 Munich

   17:30   Wurzburger Kickers vs Greuther Furth

   18:00   Brescia vs AS Cittadella

   19:00   AC Ajaccio vs FC Sochaux

   19:00   AC Le Havre vs AJ Auxerre

   19:00   Amiens SC vs Orleans